Hizmetlerimiz

Seyhan Zincir

Gelişen Teknolojide Biz

Gelişen Teknolojiyi Takip Edip Sürekli Kendinimizi Güncellemeye Adadık. Bu Doğrultuda Teknolojiden Aldığımız Güçle Hizmet Kalitemizi Üst Segmentlerde Yürütmekteyiz.

TEORİK MÜŞTERİ BAĞLANTISI

İş ortaklarımız ve müşterileri arasındaki bağın daha güçlü olması için iletişim köprüsü görevini üstleniyor, ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü müşteri ihtiyacını karşılıyoruz.

FİYAT PERFORMANS

İş ortaklarımızın, ürün ve hizmetleri hakkında mevcut ve potansiyel müşterilerini bilgilendiriyor, değer önerilerini fark etmelerini sağlayarak en iyi satış sonucuna ulaşmalarına destek oluyoruz.

GÜNCEL ÜRÜNLER

Özellikle yoğun ve sürdürülebilir iş gücü gerektiren; ölçülebilir, tekrarlayan, tanımlı iş süreçlerini, hedeflerine uygun olarak yürütüyor ve optimize ediyoruz.

KALİTE YÖNETİM HİZMETLERİ

Müşteri hizmeti için standartlar belirliyor; çeşitli, objektif, ölçülebilir yöntemlerle değerlendiriyor, kalıcı olarak iyileştirici eylemleri ortaya koyup, uygulayıp, gelişimi raporluyoruz. Bu sayede iş ortaklarımızın sağladığı hizmetin yüksek kalitede ve sürdürülebilir olmasını garanti ediyoruz.

SATIŞ SONRASI HİZMETLER

Satış sonrası servis hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimiz ürünlerini uzun yıllar ilk günkü verimiyle kullanmasını sağlıyoruz.

SERVİS HİZMETLERİ

Satın aldığınız ürünlerin satın alma sonrasında servis hizmetini üstleniyor ve uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlıyoruz.

SATIŞ-PAZARLAMA HİZMETLERİ

Satış-pazarlama hizmetlerimiz ile işletmelerin iş akışını yönetmelerini sağlıyoruz.

HIZLI TEDARİK

Talep etmiş olduğunuz ürünleri en hızlı şekilde size iletiyoruz.

FİYAT PERFORMANS HİZMETLERİ

Ürünlerimize ödediğiniz ücretten tam verim almanızı sağlıyor ve bunun için çalışıyoruz.

İŞİNİZE GÜÇ KATALIM!

Hemen Bizimle İletişime Geçerek Taleplerinizi İletebilirsiniz